Betine Mobil Giriş

Bir cep telefonu, bir tablet aracılığı ile betine mobil giriş işlemini yapabilirsiniz. Artık bu uygulama ya da versiyon sayesinde, masaüstü bilgisayarların başında oturmanıza gerek yoktur. Kapalı ortamlarda bulunmanıza gerek yoktur. Kablolu internet bağlantıları ya da kablosuz internet bağlantıları ile sabit adreste bulunma zorunluluğu ortadan kalkmıştır. Mobil olarak yani cepten siteye rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Mobil giriş işlemini gerçekleştirip, her türlü hizmeti almaya başlayabilir ya da devam edebilirsiniz.

Betine Nasıl Mobil Kullanılır?

Önce kısaca, betine nasıl mobil kullanılır? Sorusunun karşılığını verelim. Cep telefonu ya da tablet ile kullanabilirsiniz. Cep telefonu, akıllı cihaz özelliğine sahip olmak zorundadır. Markasının ve tabii ki modelinin, aynı zamanda işletim sisteminin bir önemi yoktur. Hemen sonrasında, internet bağlantısına erişim sağlamanız gerekmektedir. Hangi kaynakları değerlendirebilirsiniz. Kendinize ait kablosuz internet bağlantısını kullanabilirsiniz. GSM şirketlerinin internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bir arkadaşınızın, bir işyerinin ya da ortak internet bağlantısının kullanılması da mümkün olacaktır. Wifi internet bağlantı ortamlarına gittiğinizde, aynı hizmeti alabilirsiniz. Bu şartları sağlıyor iseniz, mobil olarak siteyi kullanabilmeniz için, 2 farklı seçenek site tarafından sizlere sunulacaktır. Bu seçenekler, mobil versiyon sistemi ve mobil uygulama yani mobil program sistemi olacaktır.

Betine Mobil Versiyon

Önce, betine mobil versiyon hakkında bilgi verelim. Bu sistem ile siteye cepten giriş yapma konusunda bir programı, işletim sistemi mağazasından bulmanıza, indirmenize ve kurmanıza gerek bulunmamaktadır. İhtiyacınız olan, yukarıda da bahsedildiği gibi, cep telefonu, internet bağlantısı ve sitenin yeni giriş adresi olacaktır.

Betine Giriş Adresi

Elbette kapatılan site, engellenen site anlayışına istinaden, betine giriş adresi konusunda güncelleme yapılacaktır, yapılması muhtemeldir. İlerleyen zamanlarda sürekli hale gelecek ya da tekrarlanan bir hale gelecektir. Siz, betine yeni giriş ile tespit ettiğiniz adresi, mobil versiyonu üzerinden kullanabilirsiniz. İsterseniz cep telefonundan sitemizi bu paylaşıma açabilir, okuyabilir ve giriş adresi şeklinde yazı üzerinden tıklama işlemini yapabilirsiniz.

Betine Mobil Versiyonu Nasıl Kullanılır?

Kısa bir tanımlama yaptıktan sonra, betine mobil versiyonu nasıl kullanılır? Konusunu biraz daha sizler için açalım. Cep telefonlarınızı açın, internet bağlantısına herhangi bir kaynaktan erişim sağlayın yani internet bağlantısını aktif hale getirin. Cep telefonları üzerine  internet sağlayıcısını açın. İnternet sağlayıcısını açtıktan sonra, adres satırları bölümüne gelin. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, yeni ve güncel giriş adresini, adres satırları bölümüne yazın. Sitenin elinizde bulunan cihaza uygun bir versiyon ile ya da diğer adı ile mobil versiyon şeklinde açıldığını göreceksiniz. Başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Hesap varsa hesaba erişebilirsiniz, üye olabilirsiniz, siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca sayfayı en alt bölüme doğru ilerletir iseniz, burada masaüstü sürüme geç şeklinde bir yazı göreceksiniz. Seçer iseniz, siteyi cep telefonu üzerinden bilgisayar ile kullanıyormuşsunuz gibi bir ekran karşınıza çıkacaktır.

Betine Mobil Program

Yukarıdaki sistemi tatbik etmek ister iseniz, bu sitenin yeni ve güncel giriş adresini bulmanız gerekecektir, takip etmeniz gerekecektir. Oysa bunun yerine, betine mobil program ile de hareket edebilirsiniz. Program basittir, küçük çaplıdır, güvenlidir ve güvenlik taramasından geçirilmiştir. Program Android mağazalarında, ücretsiz bir şekilde yayınlanır. Program iOS mağazalarında ücretsiz bir şekilde yayınlanır. Sizin cihazın işletim sistemine göre mağazaya giriş yapıp, programı indireceksiniz. Kurulum işlemini tamamlayacaksınız. Kurulum işlemi bittiğinde, cep telefonu uygulamaları bölümüne ve aynı zamanda cep telefonu ana ekranına bu sitenin sembolü dahil edilecektir. Kısa yol ya da tuş görevini görür. Tıklama işlemini yapar iseniz, program açılır. Program üzerinden girişte sadece 1 defa kullanıcı adı, şifre bilgisini gireceksiniz. Giriş yap butonuna basmadan, beni hatırla kutusunu işaretleyeceksiniz. Sitede hizmetleri alacaksınız. Programı kapattığınızda, siteden çıkarsınız. Yeniden siteye giriş yapmak için, bu defa sadece program ismi üzerinden seçim işlemini yaparsınız. Tekrar tekrar kullanıcı adı şifre bilgisini girmezsiniz. Gördüğünüz gibi, betine mobil giriş işlemi, farklı seçenekler üzerinden yapılabilmektedir. Tercih etme konusunda inisiyatif sizdedir. Bu arada küçük bir hatırlatmada bulunalım. Android ya da iOS mağazalarından mobil programı indirecek iseniz, bu program için ödemeniz gereken bir para olmadığını bilmelisiniz. Para ile satılan uygulamalar, para ile satın almanız gereken uygulamalar arasında değildir. Ücretsiz bir uygulamadır, bedava olarak sunulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*