Betine Kayıt

Aşağıda belirtilen şartları sağlıyor iseniz, Türkiye’de yaşamanıza ve Türk yasalarına rağmen, betine kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Zaman alan bir uygulama değildir. Herkesin, Türkiye üzerinden de herkesin, şartlar dahilinde başvuru yapma ve hesap açma şansı bulunmaktadır. Yabancı olmasına, kaçak, yasadışı, illegal olarak tanımlanmasına rağmen, Türkiye pazarına giriş yapmış Avrupa kökenli sitelerden bir tanesini işaret etmektedir. Siz de kendi isteğiniz ya da inisiyatifiniz ile birlikte, bu sitede çok kısa bir sürede hesap açma işlemini yapabilirsiniz.

Betine Üyelik Şartları

Nasıl başvuru yapacaksınız? Gibi bir sorunun karşılığını vermeden önce, kısaca sizlere, betine üyelik şartları hakkında bilgi verelim. Eğer yaptığımız başvurunun olumlu sonuçlanmasını talep edecek iseniz ya da düşünüyor iseniz, bu şartlara uygun başvuru yapacaksınız. Üyelik başvuru belgesini tam, doğru, eksiksiz ve gerçek bilgiler ile dolduracaksınız. 18 yaşında ya da 18 yaşının üzerinde olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayacaksınız. Sadece bir tane hesap açacaksınız. Yalan, yanlış bilgi vermeyeceksiniz. Hesap doğrulama işleminde verdiğiniz her türlü bilginin doğru olacağını aklınızdan çıkarmayacaksınız. Aile fertleri üzerinden, ikametgah adresi üzerinden, ip adresi üzerinden sadece 1 tane hesap açmak için başvuru yapacaksınız.

Betine Üyelik İçin İstenen Bilgiler

Şartları sağladığınızı görüyor iseniz, bir de betine üyelik için istenen bilgiler hakkında sizleri aydınlatalım. Başvuru belgesinde de bunları göreceksiniz. İsim ve soy isim bilgisi, bulunuyor ise yani var ise, orta isim ya da ikinci isim bilgisi talep edilecektir. Gün, ay, yıl olacak şekilde, doğum tarihi talep edilecektir. Cinsiyet bilgisi talep edilecektir, kimlik numarası istenecektir. Cep telefon numarası ile birlikte, elektronik posta adresi verilecektir. Açık adres, şehir, ülke dahil olacak şekilde talep edilecektir.

Betine Nasıl Üye Olurum?

Karar verdikten sonra, betine nasıl üye olurum? Sorusunun karşılığına gelelim. Hemen sizler için hazırladığımız, kayıt şeklinde yada üye ol şeklinde butonlardan seçim işlemini yapın. Başvuru belgesini açın. Tavsiyemiz önce okumanız, anlamanız, değerlendirmeniz olacaktır. Mutlaka genel şart ve kuralları da okuyun, anlayın. Buna göre hareket etmenizin zorunlu olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Başvuru belgesini dolduracaksınız. Şartlar dahilinde, kurallar dahilinde doldurup, müşteri hizmetlerine inceleme ve onay işlemi için göndereceksiniz. İnceleme ve onay işlemi olumlu sonuçlanmış ise, müşteri hizmetleri yazdığınız elektronik posta adresine siteye giriş işlemini yapmanız için bir aktivasyon linki gönderecektir.

Betine Giriş İşlemi

Başvuru yaptığınız için, yeni hesap açtığınız için, betine giriş işlemi için aktivasyon ülkenin kullanmak gerekecektir. Endişelenmeyin, müşteri hizmetleri tarafından sizlere adres gönderilmiştir. Dolayısıyla, siz gelen bu aktivasyon linki yani bir nevi yeni ve güncel giriş adresi, resmi adresi üzerinden siteye erişim sağlayacaksınız. Bu uygulama ile birlikte, ip adresiniz e otomatik olarak sisteme tanımlanacaktır.

Betine Giriş Yapamıyorum

Eğer üye olmaya karar vermenize rağmen, siteyi açamıyor iseniz, betine giriş yapamıyorum diyor iseniz, hemen sizler için hazırladığımız betine giriş ya da yine sizler için hazırladığımız betine yeni giriş ifadelerini kullanabilirsiniz. Kapatılma kararı devreye alınmıştır. Site hakkında engelleme kararının verilmesi nedeniyle, adres değişikliği yapılmıştır. Hemen bu yeni adresi üzerinden üyelik başvuru belgesini açabilirsiniz.

Betine Üyelik İçin Ücret Talep Etmez

Burada aklınızdan, betine üyelik için ücret talep etmez, abonelik ücreti şeklinde bir uygulama yoktur. Hizmet bedeli şeklinde bir uygulama yoktur. Üyelik ücreti şeklinde herhangi bir uygulama yoktur. Eğer başvuru yaptığınızda, üyeliğin onaylanması için sizlerden bu ve benzer başlıklar ile para talep ediliyor ise, o site doğru, resmi site değildir. Sahtekarların hazırladığı sahte ya da kopya sitelerdir. Para vermeyin, terk edin, resmi adres ile yeniden başvuru yapın.

Betine Üyelik İçin Belge Talep Etmez

Son olarak, betine kayıt işlemini yapmanız ile birlikte, belge talebi konusunu da gündeme getirelim. Başvuru yapan şahıslardan, kurallara uygun, bu yazıda belirtilen kurallara uygun başvuru formu doldurulmuş ve talep alınmış ise, betine üyelik için belge talep etmez. Aktivasyon linki gönderir, üyeliği aktif hale getirir. Aşamalarda, hesap doğrulama işleminde verilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek amacı ile belge talep edilmesi mümkün olabilir. Ancak bir kez daha tekrarlayalım, bu yazıda da okumuş olduğunuz kurallar dahilinde ve uygulamalar dahilinde başvuru yapmış iseniz, herhangi bir belge göndermenize kesinlik ile gerek olmayacaktır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*